Contractare Subprogramul 3.2 Orizont 2020

DECONTARE

Documentele se vor completa on-line în platforma www.uefiscdi-direct.ro/EVoC.
Forma tiparită a formularelor va fi generată automat de platforma www.uefiscdi-direct.ro/EVoC, pe baza informaţiilor introduse de contractor şi validate de ofiţerul de proiect al UEFISCDI şi va fi transmisă direct la sediul UEFISCDI sau prin poşta la adresa Str. D.I. Mendeleev, nr. 21-25, etaj 4, camera 414, sector 1, Bucureşti.

CONTRACTARE

Model Contract de finanţare


Anexe Contract de finanţare

Informaţii utile:

Contractarea se va face utilizând platforma on line: https://uefiscdi-direct.ro/EVoC
Persoane de contact:
Alex FLORESCU 90
Alexandru Florescu
RESPONSABIL TEHNIC - PROIECTE
Telefon:
+40 21 302 38 54
Fax:
+40 21 311 59 92
alexandru.florescu@uefiscdi.ro
Alina MOLOGIC 90
Alina Molagic
RESPONSABIL TEHNIC - PROIECTE
Telefon:
+40 21 302 38 65
Fax:
+40 21 311 59 92
alina.molagic@uefiscdi.ro
Mihaela CALIN 90
Mihaela Călin
RESPONSABIL TEHNIC - PROIECTE
Telefon:
+40 21 302 38 51
Fax:
+40 21 311 59 92
mihaela.calin@uefiscdi.ro
Mihaela FRATILA 90
Mihaela Fraţilă
RESPONSABIL TEHNIC - PROIECTE
Telefon:
+40 21 308 05 32
Fax:
+40 21 311 59 92
mihaela.fratila@uefiscdi.ro
Adriana NITU 90
Adriana Niţu
RESPONSABIL TEHNIC - PROIECTE
Telefon:
+40 21 308 05 81
Fax:
+40 21 311 59 92
adriana.nitu@uefiscdi.ro
Claudia MUREA 90
Claudia Murea
RESPONSABIL TEHNIC - PROIECTE
Telefon:
+40 21 302 38 64
Fax:
+40 21 311 59 92
claudia.murea@uefiscdi.ro
Andreea MATEI
Andreea Matei
RESPONSABIL TEHNIC - PROIECTE
Telefon:
+40 21 302 38 85
Fax:
+40 21 311 59 92
andreea.matei@uefiscdi.ro
Cristi STROE 90
Cristian Stroe
RESPONSABIL TEHNIC - PROIECTE
Telefon:
+40 21 302 38 56
Fax:
+40 21 311 59 92
cristian.stroe@uefiscdi.ro
no file
Ramona Simionescu
RESPONSABIL TEHNIC - PROIECTE
Telefon:
+40 21 302 38 88
Fax:
+40 21 311 59 92
ramona.simionescu@uefiscdi.ro
https://uefiscdi.ro/contractare-subprogramul-3.2-orizont-2020
Versiunea anterioară a site-ului poate fi accesată la adresa: http://old.uefiscdi.ro
Fiţi informat despre toate domeniile în care UEFISCDI îşi desfăşoară activitatea.
Înregistraţi-vă adresa de email pentru a primi newsletter-ul UEFISCDI
[T: 0.7535, O: 539]